Restaurace

Tradiční česká kuchyně

Restaurace se nachází v přízemí hotelu a je k dispozici po celý den. Poskytuje zejména tradiční českou kuchyni. Součástí restaurace je terasa s překrásným výhledem na Lipno. V zimních měsících si můžete užít příjemné posezení u rozpáleného krbu.

V případě zájmu o speciální menu či přípravu slavnostní tabule k vyjímečným příležitostem (svatby, promoce, oslavy narozenin apod.) nás neváhejte kontaktovat!

Otevřeno denně: 11:00 - 22:00, kuchyně do 21:00

snídaně i polopenze

Pro hotelové hosty

Snažíme se, aby vám u nás chutnalo a odjížděli jste vždy spokojeni a hlavně dobře najezeni! 

Naše hotelová restaurace je otevřena po celý den nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti. Hotelovým hostům nabízíme možnost snídaně a polopenze. Snídaně podáváme formou švédských stolů od 8:00 do 10:00 (v zimních měsících od 7:00). Večeře jsou servírované 3-chodové (polévka, hlavní chod, dezert) a host si vybírá ze 3 variant vždy na další den. V případě letní sezony (červenec a srpen) není polopenze možná, ale nabízíme našim hostům slevu na obědové menu a celý jídelní lístek.

Respektujeme požadavky našich hostů a v případě potřeby rádi zajistíme dietní/ speciální/ upravená jídla (vegetarián, bezlepková strava, ... ) - v případě úpravy jídelníčku prosím uveďte tuto informaci při vaší rezervaci.